OKNADRUTEX - IGLO-5 CLASSIC


okna białystok drutex

DRUTEX - IGLO-5 CLASSIC Profil: 5-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy 70 mm. Uszczelnienie: Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne są w kolorach: czarnym i szarym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy. Kolorystyka: System dostępny w kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym. Szyby: Grubość szklenia do 40 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Możliwość zastosowania pakietów o współczynniku Ug = 0,6 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. Izolacyjność akustyczna: Rw = 34-44 dB w zależności od zastosowanych pakietów szybowych. Izolacyjność termiczna: Uw = 0,89 W/(m2K)*. *Dla okna o wymiarach 1500 x 1500 mm, CSI Czechy. Ramka: W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka swisspacer ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Wzmocnienie: W standardzie wzmocnienie ramy i skrzydła - stalowe w kształcie „ceownika” . Możliwość zastosowania wzmocnienia pełnego w ościeżnicy. W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy antywyważeniowe przykręcone do stali. Okucia: MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**.


DRUTEX - ENERGY CLASSIC


okna białystok drutex

DRUTEX - ENERGY CLASSIC Ramka: W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Uszczelnienie: Okno wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym i szarym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy. Kolorystyka: System dostępny w kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym. Izolacyjność akustyczna: Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych pakietów szybowych) Profil: 7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A o głębokości zabudowy 82 mm. Szyby: Maksymalna grubość szklenia 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K) możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych. Izolacyjność termiczna: Uw = 0,59 W/(m2K)* ze wzmocnieniem z włókna szklanego dla szyby o współczynniku Ug = 0,3 wypełnionych kryptonem Uw = 0,81 W/(m2K)* ze wzmocnieniem stalowym i pakietem szybowym Ug = 0,5 W/(m2K). *Dla okna 1230x1480mm – CSI Czechy Wzmocnienie: Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”. Możliwość zastosowania wzmocnienia z włókna szklanego co poprawia parametry termoizolacyjne okna. Okucia: MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**.


VEKA - PERFECTLINE70


okna białystok veka

Więcej niż podstawowy model klasy A, łączący wszystkie zalety naprawdę dobrego okna. Dostępny w różnych kolorach i pakietach. Polecany do mieszkania lub domu, w zależności od wybranej konfiguracji. Okno V70 Perfectline to okno, które można idealnie dopasować do własnych potrzeb. Wybrać okleinę w ulubionym kolorze, konkretny model klamki, ozdobny szpros lub poprawić jego parametry z dwukomorowym pakietem szybowym i ciepłą ramką. A wszystko to zamknięte w tradycyjnej głębokości profilu 70mm. V70 Perfectline to jeszcze nie pasywne, a już niezupełnie podstawowe okno. Okna Veka charakteryzują się najwyższą jakością i doskonałymi parametrami.


VEKA - SOFTLINE82


okna białystok veka

Okno PVC, które z wdziękiem spełnia wszystkie wymogi stawiane przed oknem pasywnym klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. V82 Powertherm + oferuje wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i wyjątkowo cienki zgrzew Contourline, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń. Okna Veka pozwalają wsłuchać się w ciszę i ograniczają straty ciepła nawet do 30 %.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w salonie ANLEX - okna i drzwi w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 36

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w salonie ANLEX - okna i drzwi w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 36